Main Image
Przedszkole Tenisówka na nowych zdjęciach!

2024-09-06 | piątek

Kilka dni temu odbyła się wyjątkowa sesja zdjęciowa naszego uroczego Przedszkola Tenisówka, której efekty można podziwiać w naszej galerii zdjęć. Chciałyśmy uchwycić to, co nas wyróżnia- nowoczesne wnętrza, wspaniały plac zabaw oraz mnóstwo udogodnień, która codziennie towarzyszą naszym małym podopiecznym.

Zdjęcia zostały wykonane zarówno z ziemi, jak i z powietrza przy użyciu drona. Ujęcia naziemne doskonale oddają atmosferę i kameralny charakter naszych wnętrz, które są zaprojektowane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie dzieci. Jasne kolory, nowoczesne wyposażenie oraz przestronne sale tworzą idealne warunki do nauki i zabawy.

Z kolei ujęcia z drona pozwoliły nam pokazać nasze przedszkole z zupełnie nowej perspektywy. Przepiękny plac zabaw, otoczony zielenią, prezentował się wspaniale w promieniach słonecznych.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów sesji zrealizowanej przez poznańską agencję fotograficzną Impatient Studio (www.impatientstudio.pl). Dzięki nowym fotografiom możecie poznać nas jeszcze lepiej 🙂